Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Baza znanstvenika i umjetnika

Sljedeća baza prikazuje cjelokupno nastavno osoblje Sveučilišta. Njena je svrha olakšavanje umrežavanja i suradnje u znanosti i umjetnosti.

Redoslijed prati onaj iskazan Pravilnikom o znanstvenim i umjetničkim područjima, poljima i granama (NN 118/0982/1232/13) . Na nekim mjestima primjetan nesklad između polja i grana rezultat je izmjena Pravilnika i vremena izbora u zvanja.

 

Područje: Prirodne znanosti  

Polje

Grana

Ime i prezime

Matematika

-

Valter Boljunčić

Neva Slani

Petra Tadić

Geoznanost

Znanost o moru

Ines Kovačić

Bojan Lazar

Emina Pustijanac

Interdisciplinarne prirodne znanosti

Znanost o moru

Mauro Štifanić

 

Područje: Biomedicina i zdravstvo  

Polje

Grana

Ime i prezime

Farmacija

 

Gioconda Milotti

 

Područje: Društvene znanosti  

Polje

Grana

Ime i prezime

Ekonomija

Ekonomija poduzetništva

Alfio Barbieri 

Danijela Križman-Pavlović 

Ariana Nefat 

Financije

Ana Grdović Gnip

Dean Učkar

Manuel Benazić

Lovre Božina

Sandra Krtalić

Marta Božina-Beroš 

Kvantitativna ekonomija

Danijela Rabar

Katarina Kostelić

Organizacija i menadžment

Marli Gonan Božac

Sabina Lacmanović 

Morena Paulišić

Tea Golja

Međunarodna ekonomija

Ines Kersan-Škabić 

Opća ekonomija

Kristina Afrić-Rakitovac 

Alen Belullo 

Sanja Blažević 

Marija Bušelić

Dean Sinković 

Saša Stjepanović

Marinko Škare 

Violeta Šugar

Lela Tijanić

Daniel Tomić 

Romina Pržiklas Družeta

Trgovina i turizam

Jasmina Gržinić 

Iva Slivar 

Nataša Urošević 

Aljoša Vitasović 

Poslovna informatika

Vanja Bevanda 

Goran Matošević

Marko Turk

Marketing

Dražen Alerić 

Dragan Benazić 

Erik Ružić

Lenko Uravić

Računovodstvo

Ksenija Černe 

Lorena Mošnja-Škare 

Adriana Galant

Ticijan Peruško 

Robert Zenzerović

Pravo

Trgovačko pravo i pravo društva

Ljiljana Maurović 

Oliver Radolović 

Tea Hasić

Informacijske i komunikacijske znanosti

Informacijski sustavi i informatologija

Vanja Bevanda 

Tihomir Orehovački

Maja Ružić-Baf 

Janko Žufić

Komunikologija

Tijana Vukić

-

Boris Pein

Sociologija

Posebna sociologija

Edgar Buršić

Fulvio Šuran

Psihologija

Razvojna psihologija

Marlena Plavšić 

Aldo Špelić 

Đeni Zuliani 

Ostale primijenjene psihologije

Neala Ambrosi-Randić 

Pedagogija

Opća pedagogija

Marina Diković

Opća pedagogija/didaktika

Sandra Kadum

Didaktika

Snježana Močinić 

Posebne pedagogije

Sabina Vidulin 

-

Iva Ćatić 

Edukacijsko-rehabilitacijske znanosti

Poremećaji u ponašanju

Mirjana Radetić-Paić 

Kineziologija

Sistematska kineziologija i kineziološka edukacija

Iva Blažević

Odgojne znanosti

Opća pedagogija

Elvi Piršl

Sustavna pedagogija

Nevenka Tatković

Kineziologija

Loris Benassi

Zlatko Tkalčec

Interdisciplinarne društvene znanosti

Pedagogija i sociologija

Andrea Debeljuh

            

 

Područje: Humanističke znanosti

Polje

Grana

Ime i prezime

Filozofija

Povijest filozofije

Fulvio Šuran 

Filologija

Klasična filologija

Ante Matan 

Gorana Stepanić

Kroatistika

Valnea Delbianco

Dubravka Dulibić Paljar 

Vjekoslava Jurdana

Boris Koroman

Marko Ljubešić 

David Mandić 

Blaženka Martinović

Helena Pavletić

Lina Pliško 

Vanessa Vitković Marčeta

Slavistika

Irena Mikulaco 

Romanistika

Robert Blagoni 

Barbara Buršić-Giudici 

Sandro Cergna

Martina Damiani

Goran Filipi

Fabrizio Fioretti

Tanja Habrle

Ivana Lalli-Paćelat

Lorena Lazarić

Roberta Matković

Isabella Matticchio

Valter Milovan 

Violeta Moretti 

Eliana Moscarda Mirković 

Marija Nedveš

Nada Poropat Jeletić 

Doriana Rabak 

Sandra Tamaro 

Germanistika

Kristina Djaković

Marieta Djaković

Anglistika

Ivana Bančić

Moira Kostić-Bobanović 

Sunčana Tuksar Radumilo

Krešimir Vukić

Teorija i povijest književnosti

Elis Deghenghi Olujić

Igor Grbić

Daniel Mikulaco

Kristina Riman

-

Teodora Fonović Cvijanović 

Matija Jelača

Zvonimir Milanović

Povijest

Stara povijest

Robert Matijašić 

Davor Bulić

Hrvatska i svjetska srednjovjekovna povijest

Ivan Jurković

Maurizio Levak

Robert Kurelić

Marina Zgrablić

Hrvatska i svjetska ranonovovjekovna povijest

Slaven Bertoša

Marija Mogorović Crljenko 

Danijela Doblanović 

Hrvatska i svjetska moderna i suvremena povijest

Nevio Šetić 

Igor Duda

Mihovil Dabo

Iva Milovan Delić

Znanost o umjetnosti

Muzikologija i etnomuzikologija

Lada Duraković

Arheologija

Prapovijesna arheologija

Klara Buršić-Matijašić 

Katarina Gerometta 

Aleksandra Paić

Etnologija i antropologija

Etnologija

Andrea Matošević

Interdisciplinarne humanističke znanosti

-

Mauro Dujmović

Rita Scotti-Jurić 

 

Područje: Umjetničko područje  

Polje

Grana

Ime i prezime

Glazbena umjetnost

 

Kompozicija

Massimo Brajković

Laura Čuperjani

Vladimir Gorup

Branko Okmaca

Bashkim Shehu

Reprodukcija glazbe

Franko Božac

Domeniko Briški

Sofija Cingula

Marija Crnčić-Brajković

Dražen Košmerl

Elda Krajcar Percan 

Denis Modrušan

Zdenko Osip

Ivan Šverko

Likovna umjetnost

Slikarstvo

Breza Žižović

Likovna pedagogija

Aleksandra Rotar 

Gea Vlaketić 

 

 

Područje: Interdisciplinarna područja znanosti  

Polje

Grana

Ime i prezime

Geografija

-

Nikola Vojnović 

Znanost o umjetnosti i Ekonomija

-

Ivana Paula Gortan Carlin

 

Područje: Interdisciplinarno područje umjetnosti  

Polje

Grana

Ime i prezime

Glazbena umjetnost i interdisciplinarno umjetničko polje

-

Mirjana Grakalić

 


Popis znanstvenika i umjetnika Sveučilišta

    Redoviti profesor u trajnom zvanju

    Massimo Brajković, red. prof. art.

    massimo.brajkovic@unipu.hr    

    Redoviti profesor u trajnom zvanju

    prof. dr. sc. Neala Ambrosi Randić

    neala.ambrosi.randic@unipu.hr   kabinet 28/3, Ronjgova 1  

    prof. dr. sc. Alfio Barbieri

    alfio.barbieri@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Slaven Bertoša

    slaven.bertosa@unipu.hr   Odsjek za povijest  

    prof. dr. sc. Vanja Bevanda

    vanja.bevanda@unipu.hr   40   +38552377061

    prof. dr. sc. Klara Buršić-Matijašić

    klara.bursic-matijasic@unipu.hr     052 377 500

    prof. dr. sc. Marli Gonan Božac

    marli.gonan.bozac@unipu.hr   50   (052) 377050

    prof. dr. sc. Jasmina Gržinić

    jasmina.grzinic@unipu.hr   29  

    prof. dr. sc. Đuro Josić

    djuro.josic@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Ivan Jurković

    ivan.jurkovic@unipu.hr   Katedra za srednjovjekovnu povijest  

    prof. dr. sc. Ines Kersan-Škabić

    ines.kersan-skabic@unipu.hr   28   052377028

    prof. dr. sc. Danijela Križman

    danijela.krizman.pavlovic@unipu.hr   kab. 39   052/377039

    prof. dr. sc. Sandra Krtalić

    sandra.krtalic@unipu.hr   49   052 377 049

    prof. dr. sc. Robert Matijašić

    robert.matijasic@unipu.hr   Odsjek za arheologiju   052 377 552

    prof. dr. sc. Lorena Mošnja Škare

    lorena.mosnja.skare@unipu.hr   52   052 377052

    prof. dr. sc. Nevio Šetić

    nevio.setic@unipu.hr   Katedra za modernu i suvremenu povijest  

    prof. dr. sc. Marinko Škare

    marinko.skare@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Dražen Vikić-Topić

    drazen.vikic-topic@unipu.hr    

    Redoviti profesor

    prof. dr. sc. Kristina Afrić Rakitovac

    kristina.afric.rakitovac@unipu.hr   30  

    prof. dr. sc. Dragan Benazić

    dragan.benazic@unipu.hr   38   052377038

    prof. dr. sc. Manuel Benazić

    manuel.benazic@unipu.hr   19   +38552377067

    prof. dr. sc. Iva Blažević

    iva.blazevic@unipu.hr     052/877-421

    prof. dr. sc. Marta Božina Beroš

    marta.bozina.beros@unipu.hr   41   +385 52 377 041

    prof. dr. sc. Igor Duda

    igor.duda@unipu.hr   Katedra za modernu i suvremenu povijest, Odsjek za povijest, Ronjgova 1 (polukat)   052 377 524

    prof. dr. sc. Lada Duraković

    lada.durakovic@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Tea Golja

    tea.golja@unipu.hr   11   052 377 086

    prof. dr. sc. Neven Grbac

    neven.grbac@unipu.hr   Preradovićeva 1, office 42  

    prof. dr. sc. Bojan Lazar

    bojan.lazar@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Blaženka Martinović

    blazenka.martinovic@unipu.hr   dv. 17   052/377-504

    prof. dr. sc. Andrea Matošević

    andrea.matosevic@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Marija Mogorović Crljenko

    marija.mogorovic.crljenko@unipu.hr   Katedra za ranonovovjekovnu povijest   052377524

    prof. dr. sc. Elvi Piršl

    elvi.pirsl@unipu.hr   učionica 12  

    prof. dr. sc. Lina Pliško

    lina.plisko@unipu.hr     052-377-513

    prof. dr. sc. Mirjana Radetić-Paić

    mirjana.radetic-paic@unipu.hr     052-377-565 052-377-024

    prof. dr. sc. Maja Ružić

    maja.ruzic@unipu.hr   35   003850(0)52377548

    prof. dr. sc. Irena Srdanović

    irena.srdanovic@unipu.hr   Filozofski fakultet, Odsjek za azijske studije (1. kat na FF)  

    prof. dr. sc. Renata Šamo

    renata.samo@unipu.hr     ++385(52)377-500

    prof. dr. sc. Daniel Tomić

    daniel.tomic@unipu.hr   Kabinet 55   052 377 055

    prof. dr. sc. Sabina Vidulin

    sabina.vidulin@unipu.hr   kabinet 6  

    prof. dr. sc. Robert Zenzerović

    robert.zenzerovic@unipu.hr   51   00385 52 377 051

    Izvanredni profesor (znanstveno-nastavno zvanje)

    izv. prof. dr. sc. Snježana Babić

    snjezana.babic@unipu.hr   11 (Rovinjska 14)  

    izv. prof. dr. sc. Alen Belullo

    alen.belullo@unipu.hr   kabinet 48   052/377 048

    izv. prof. dr. sc. Robert Blagoni

    robert.blagoni@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Sanja Blažević Burić

    sanja.blazevic.buric@unipu.hr   kabinet br. 6   00385 52 377 063

    izv. prof. dr. sc. Valter Boljunčić

    valter.boljuncic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Ksenija Černe

    ksenija.cerne@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Martina Damiani

    martina.damiani@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Andrea Debeljuh

    andrea.debeljuh@unipu.hr   35  

    izv. prof. dr. sc. Marina Diković

    marina.dikovic@unipu.hr   Vijećnica u zgradi Rektorata (Zagrebačka 30)   +385915200999

    izv. prof. dr. sc. Mauro Dujmović

    mauro.dujmovic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Darko Etinger

    darko.etinger@unipu.hr   17 (Preradovićeva 1), 10 (Rovinjska 14)  

    izv. prof. dr. sc. Tamara Floričić

    tamara.floricic@unipu.hr   54, drugi kat   00 385 52 377 012

    izv. prof. dr. sc. Teodora Fonović Cvijanović

    teodora.fonovic.cvijanovic@unipu.hr     052/377-504

    izv. prof. dr. sc. Ivana Paula Gortan-Carlin

    ivana.paula.gortan-carlin@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Igor Grbić

    igor.grbic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Lorena Honović

    lorena.honovic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Vjekoslava Jurdana

    vjekoslava.jurdana@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Sandra Kadum

    sandra.kadum@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Ines Kovačić

    ines.kovacic@unipu.hr   24/4   385.52.377542

    izv. prof. dr. sc. Marko Kršulja

    marko.krsulja@unipu.hr   1.19  

    izv. prof. dr. sc. Sabina Lacmanović

    sabina.lacmanovic@unipu.hr   31   377 031

    izv. prof. dr. sc. Marko Ljubešić

    marko.ljubesic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Sven Maričić

    sven.maricic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Ante Matan

    ante.matan@unipu.hr     052 377 513

    izv. prof. dr. sc. Gioconda Millotti

    gioconda.millotti@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Violeta Moretti

    violeta.moretti@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Eliana Moscarda Mirković

    eliana.moscarda.mirkovic@unipu.hr   28/3, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377527

    izv. prof. dr. sc. Tihomir Orehovački

    tihomir.orehovacki@unipu.hr   Rovinjska 14, Kabinet 3  

    izv. prof. dr. sc. Morena Paulišić

    morena.paulisic@unipu.hr   Preradovićeva 1, II. kat , kabinet 50   00385 52 377 050

    izv. prof. dr. sc. Helena Pavletić

    helena.pavletic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Ticijan Peruško

    ticijan.perusko@unipu.hr   kabinet 51   052 377 051

    izv. prof. dr. sc. Nada Poropat Jeletić

    nada.poropat@unipu.hr   28/1, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377 526

    izv. prof. dr. sc. Emina Pustijanac

    emina.pustijanac@unipu.hr     052/377-084

    izv. prof. dr. sc. Danijela Rabar

    danijela.rabar@unipu.hr   Preradovićeva 1 (prizemlje, kabinet 22/23)   +385 52 377 059

    izv. prof. dr. sc. Marinko Rade

    marinko.rade@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Kristina Riman

    kristina.riman@unipu.hr   24/4  

    izv. prof. dr. sc. Erik Ružić

    erik.ruzic@unipu.hr   37   052 377037

    izv. prof. dr. sc. Nicoletta Saulig

    nicoletta.saulig@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Dragan Schwarz

    dragan.schwarz@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Dean Sinković

    dean.sinkovic@unipu.hr     (052) 377 086
    (099) 2339 838

    izv. prof. dr. sc. Iva Slivar

    iva.slivar@unipu.hr   45.   052377018

    izv. prof. dr. sc. Siniša Sovilj

    sinisa.sovilj@unipu.hr   Kabinet 1.08 (Zagrebačka 30)  

    izv. prof. dr. sc. Saša Stjepanović

    sasa.stjepanovic@unipu.hr   Kabinet 32   052 377 032

    izv. prof. dr. sc. Mauro Štifanić

    mauro.stifanic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Violeta Šugar

    violeta.sugar@unipu.hr   45   +385 (0)52 377-018

    izv. prof. dr. sc. Sandra Tamaro

    sandra.tamaro@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Lela Tijanić

    lela.tijanic@unipu.hr   kabinet br. 6   +385 52 377 063

    izv. prof. dr. sc. Vlado Tropša

    vlado.tropsa@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Nataša Urošević

    natasa.urosevic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Aljoša Vitasović

    aljosa.vitasovic@unipu.hr   18  

    izv. prof. dr. sc. Nikola Vojnović /small/21/17421_1707141849_85f55ef3c2676bee84c9c696ba07215f.jpg

    izv. prof. dr. sc. Nikola Vojnović

    nikola.vojnovic@unipu.hr   Kabinet 10; Preradovićeva 1/1   052377040

    izv. prof. dr. sc. Danko Velimir Vrdoljak

    danko.velimir.vrdoljak@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Tijana Vukić

    tijana.vukic@unipu.hr   Kabinet 17, I. Matetića Ronjgova 1  

    Izvanredni profesor (umjetničko-nastavno zvanje)

    izv. prof. art. mr. art. Franko Božac

    franko.bozac@unipu.hr    

    izv. prof. art. Domeniko Briški

    domeniko.briski@unipu.hr    

    izv. prof. art. Laura Čuperjani

    laura.cuperjani@unipu.hr   Kabinet br. 8  

    izv. prof. art. dr. art. Charlene Farrugia Bozac

    charlene.farrugia.bozac@unipu.hr    

    izv. prof. art. Dražen Košmerl

    drazen.kosmerl@unipu.hr    

    izv. prof. art. Denis Modrušan

    denis.modrusan@unipu.hr    

    izv. prof. art. mr. art. Aleksandra Rotar

    aleksandra.rotar@unipu.hr    

    izv. prof. art. Borut Zagoranski

    borut.zagoranski@unipu.hr    

    Docent

    doc. dr. sc. Dragan Belci

    dragan.belci@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Danijela Blanuša Trošelj

    danijela.blanusa.troselj@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Davor Bulić

    davor.bulic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Petra Burić

    petra.buric@unipu.hr   Fakultet prirodnih znanosti u Puli   052877416

    doc. dr. sc. Sandro Cergna

    sandro.cergna@unipu.hr   28/3, I. M. Ronjgov   +385 52 377523

    doc. dr. sc. Mihovil Dabo

    mihovil.dabo@unipu.hr   Katedra za modernu i suvremenu povijest, Odsjek za povijest   052/377524

    doc. dr. sc. Danijela Doblanović Šuran

    danijela.doblanovic.suran@unipu.hr     052/377-524

    doc. dr. sc. Katja Dobrić Basaneže

    katja.dobric.basaneze@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Dubravka Dulibić-Paljar

    dubravka.dulibic-paljar@unipu.hr   Kabinet katedre za književnost  

    doc. dr. sc. Fabrizio Fioretti

    fabrizio.fioretti@unipu.hr     052/377-592

    doc. dr. sc. Katarina Gerometta

    katarina.gerometta@unipu.hr   CIRLA - Centar za interdisciplinarna arheološka istraživanja krajolika/ Centre for Interdisciplinary Research in Landscape Archaeology  

    doc. dr. sc. Karlo Griparić

    karlo.griparic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Tanja Habrle

    tanja.habrle@unipu.hr   kab 28/3, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377 527

    doc. dr. sc. Irena Hrstić

    irena.hrstic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Dolores Janko-Labinac

    dolores.janko-labinac@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Mladen Jašić

    mladen.jasic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Matija Jelača

    matija.jelaca@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Damir Karabaić

    damir.karabaic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Boris Koroman

    boris.koroman@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Katarina Kostelić

    katarina.kostelic@unipu.hr   kabinet 47 (poslovna zgrada FET-a)   385 52 377 047

    doc. dr. sc. Robert Kurelić

    robert.kurelic@unipu.hr     052/377552

    doc. dr. sc. Ivana Lalli-Paćelat

    ivana.lalli-pacelat@unipu.hr   28/1 I. M. Ronjgova 1  

    doc. dr. sc. Lorena Lazarić

    lorena.lazaric@unipu.hr   prizemlje Rektorata 1.7  

    doc. dr. sc. Maurizio Levak

    maurizio.levak@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Ivan Lorencin

    ivan.lorencin@unipu.hr   Rovinjska 14 - ured 2  

    doc. dr. sc. Roberta Matković

    roberta.matkovic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Daniel Mikulaco

    daniel.mikulaco@unipu.hr   Katedra za hrvatsku književnost   ++385 52 377 513

    doc. dr. sc. Siniša Miličić

    sinisa.milicic@unipu.hr   Rovinjska, ured 2.  

    doc. dr. sc. Valter Milovan

    valter.milovan@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Iva Milovan Delić

    iva.milovan.delic@unipu.hr     052 377-524

    doc. dr. sc. Goran Oreški

    goran.oreski@unipu.hr   Rovinjska 14, Kabinet 3  

    doc. dr. sc. Paolo Paliaga

    paolo.paliaga@unipu.hr    

    doc. Stanislav Peharec

    stanislav.peharec@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Marlena Plavšić

    marlena.plavsic@unipu.hr   28/3  

    doc. dr. sc. Oliver Radolović

    oliver.radolovic@unipu.hr   54  

    doc. dr. sc. Ivan Rakovac

    ivan.rakovac@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Gorana Stepanić

    gorana.stepanic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Robert Šeparović

    robert.separovic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Dragana Špica

    dragana.spica@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Alen Tafra

    alen.tafra@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Nikola Tanković

    nikola.tankovic@unipu.hr   Kabinet 2 - prizemlje, Rovinjska 14 (Pula)  

    doc. dr. sc. Dragan Trivanović

    dragan.trivanovic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Sunčana Tuksar

    suncana.tuksar@unipu.hr   12  

    doc. dr. sc. Vanessa Vitković Marčeta

    vanessa.vitkovic.marceta@unipu.hr     052/377-504

    doc. dr. sc. Marina Zgrablić

    marina.zgrablic@unipu.hr   Katedra za staru i srednjovjekovnu povijest  

    Naslovni docent

    dr. sc. Rozana Veselica Celić, nasl. doc.

    rozana.veselica@unipu.hr   Rektorat, Zagrebačka 30, 52100 Pula, Ured br. 4   T:+385 52 377 025